ÕHUNIISUTAJAD

Kodus olles on elutähtis värske õhk hädavajalik kõigile, kes soovivad hästi magada, viiruste levikut vähendada ja pärast tööpäeva lõõgastuda. Meie õhuniisutajad aitavad tervislikumalt hingata ja paremini elada.

Milleks on õhuniisutajad vaja?

Õhuniisutajad on loodud siseruumides õige niiskustaseme säilitamiseks. Õige õhuniiskuse tase ruumis peaks olema 40-70%, kuid sageli jääb see alla 30%. Niiskustaseme mõõtmiseks soovitame osta niiskusmõõtja, et saaksid hõlpsalt jälgida oma tubade õhukvaliteeti. Siseruumide õhuniisutajad on lahutamatu osa erinevate haiguste ennetamisest. Kodudes ja kontorites muutub õhk kütmise tõttu väga dehüdreerituks, õhku koguneb tolm, värske õhu hulk väheneb oluliselt, silmad hakkavad kipitama, keha kaotab niiskust ja hakkab ketendama, hingamine ja uinumine muutuvad keeruliseks. Lihtne seade, nagu seda on õhuniisutaja, lahendab paljud probleemid ja tõstab niiskustaseme tervislikule tasemele.

Õhuniisutajad ja aroomiteraapia

Soovitame kõikidesse õhuniisutajatesse ja hajutitesse lisada looduslikke eeterlikke õlisid, mis annavad lisaks värskele õhule sinu kodule ka meeldiva aroomi. Eeterlikke õlisid kasutatakse laialdaselt aroomiteraapias koos aroomihajutajatega, et parandada psühholoogilist ja füüsilist tervist. Aroomiõlide lõhnad tekitavad rahu, rahulolu, vähendavad pingeid ja stressi. See meetod põhineb erinevatel teaduslikel uuringutel ja on olnud kasutusel iidsetest aegadest. Aroomihajutid ja -niisutajad sobivad eeterlike õlide aurustamiseks, kui lisad veele oma lemmikut eeterliku õli, siis saad nautida meeldivat sensoorset elamust. Niisutaja on väga kasulik laste unekvaliteedi parandamiseks, organismi seisundi ühtlustamiseks, külmetushaiguste raviks, ebameeldivate lõhnade kõrvaldamiseks, närvisüsteemi tasakaalustamiseks ja lõhnava õhu toomiseks oma kodu igapäevaellu. Meie kodused niisutajad sobivad kasutamiseks ainult kvaliteetsete eeterlike õlidega, mis on 100% looduslikud ja vees lahustuvad. Just seda me oma niisutaja ja eeterlike õlide komplektides pakumegi.

Mida peaksid veel õhuniisutajatest teadma?

Kõik meie niisutajad ja hajutid on ultraheliga. Ultraheli õhuniisutaja töötab vaikselt ja ilma mürata, mistõttu on see ideaalne magamistubade niisutamiseks. Tubade niisutajatel on automaatne väljalülitusfunktsioon, mis aktiveerub, kui vesi on otsa saanud. Parimad õhuniisutajad on need, mis niisutavad hästi, on stiilsed, aurustavad vett vaikselt ja mida on lihtne kasutada.

Millist niisutajat valida?

Pakume nii õhuniisutajaid kui ka hajuteid. Kuidas nad üksteisest erinevad? Põhimõtteliselt on nende ainsaks erinevuseks filtrid, muud omadused on väga sarnased. Niisutaja filtrid on mõeldud ainult looduslike vees lahustuvate õlide jaoks, vastasel juhul võivad filtrid ummistuda ja lakata töötamast. Eeterlike õlide hajutid sobivad kasutamiseks igat tüüpi õlidega. Ultraheli hajuti on tavaliselt veidi suurem ja pikema tööajaga. Meie lehelt leiad looduslikud õlid niisutajates kasutamiseks.

Shopping Cart