Eeterlikud õlid

EETERLIKUD ÕLID LOODUSEST – 100% naturaalsed 🌿
6 erinevat lõhna:

Imelised lõhnad viivad sind koheselt unistuste keerisesse. Meie looduslikud ja mitmelõhnalised aromaatsed õlid sobivad ideaalselt õhuniisutajas kasutamiseks. Lisa niisutajale paar tilka eeterlikku õli ja naudi oma kodus unelmate aroomi, mis mitte ainult ei lõdvesta, vaid parandab ka tervist, või naudi hoopis kodust luksuslikku näohooldusprotseduuri.

Mis vahe on eeterlikul õlil ja lõhnaõlil?

Kui hakkate eeterlikke õlisid otsima, märkate poodide riiulitel enamat kui ainult neid. Nagu eeterlikud, ja lõhnaõlid, on neil meeldiv lõhn, kuid kõik need tooted erinevad mitte ainult hinna, vaid ka keemiliste omaduste poolest. 

Loomulikkuse järgi võime neid järjestada täiesti looduslikust – see on eeterlik õli – sünteetiliste lisanditega lõhnaõlini. Sellegipoolest võib samadel eesmärkidel kasutada nii lõhna-, kui ka eeterlikke õlisid. Millal milliseid valida?

Eeterlik õli

Eeterlikku õli ekstraheeritakse taimede vee või auruga destilleerimisel. Selle protsessi jaoks võib kasutada lillede, puude ja põõsaste õisi, varsi, lehti ja juuri. Ekstraheeritud kontsentreeritud õlid säilitavad taime tugeva aroomi, ravivad ja muud omadused. Aromaatse õli valimisel pöörake tähelepanu sellele, mis selle sees on. Mõnda võib täiendada sünteetiliste ainetega, nii et nende eelised ei ole nii head kui looduslikud. 

Lõhnaõli

See on kolmest kõige vähem looduslik toode, kuid sellel on ka kõige rohkem mitmekesisust. Ekstraheeritakse laboris sünteesitud lõhnaaineid või õlide segusid, et avastada selliseid kombinatsioone, mida looduses ei leidu. Need maksavad vähem kui looduslik eeterlik õli, sest neil puuduvad taime ravivad ja muud omadused. Sellel õlil on intensiivne ja väga meeldiv lõhn ning seda saab kasutada meie pakutavates õhuniisutites.

Kuidas õlisid kasutada?

Lõhnavaid ja eeterlikke õlisid kasutatakse aroomiteraapias sissehingamise teel. Neid ei tohi alla neelata. Pidage meeles, et tilk või paar eeterlikku õli on piisav, kuna see on äärmiselt kontsentreeritud. Nii lõhna- kui ka eeterlikke õlisid saab aurustada meie poes pakutavate difuuseritega, need ei ummista filtrit ja on vees lahustuvad.

Shopping Cart